kuchnieportal

Vega - Tarnów

Opinie

5 5 2
Ocena ogólna:
Ilość opini: 2

Informacje kontaktowe

Vega

ul. Krakowska 182
33-100 Tarnów

Osoba do kontaktu:

tel. 14 627 53 92
tel/fax. 14 622 25 58

Łazienki: lazienki@vega-tarnow.pl

Kuchnie: kuchnie@vega-tarnow.pl

Lustra: lustra@vega-tarnow.pl

www.vega-tarnow.pl

Meble kuchenne małopolskie Meble kuchenne Tarnów

O nas

Specjalizujemy się w profesjonalnym  projektowaniu dwóch najważniejszych pomieszczeń w domu, jakimi są kuchnia i łazienka. W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne materiały i artykuły do wyposażenia tych wnętrz.

Naszym priorytetem jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany i doświadczony personel, w tym projektantów wnętrz, którzy z chęcią przygotują dla Państwa wymarzony projekt łazienki bądź kuchni.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszego zespołu podejmujemy się zaprojektowania nawet trudnych i wymagających przestrzeni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz strony internetowej www.vega-tarnow.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95