kuchnieportal

Vega - Tarnów

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Vega

ul. Krakowska 182
33-100 Tarnów

Osoba do kontaktu:

tel. 14 627 53 92
tel/fax. 14 622 25 58

Łazienki: lazienki@vega-tarnow.pl

Kuchnie: kuchnie@vega-tarnow.pl

Lustra: lustra@vega-tarnow.pl

www.vega-tarnow.pl

Meble kuchenne małopolskie Meble kuchenne Tarnów

O nas

Przez ponad 20 lat udało nam się wyspecjalizować w profesjonalnym doradztwie przy projektowaniu dwóch najważniejszych pomieszczeń w domu, jakimi są kuchnia i łazienka. W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne materiały i artykuły  do wyposażenia tych wnętrz.

Oferujemy naszym klientom wiele produktów najwyższej jakości, które spełnią Państwa wymagania. Ponadto nasza oferta jest dostosowana do rozmaitych gustów naszych klientów, ale także do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Naszym priorytetem jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany i doświadczony personel, w tym projektantów wnętrz, którzy z chęcią przygotują dla Państwa wymarzony projekt łazienki bądź kuchni.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji i śledzeniu bieżących, światowych trendów, podejmujemy się zaprojektowania nawet trudnych i wymagających przestrzeni, tak, by mogli się Państwo cieszyć z praktycznego i stylowego wnętrza.

Współpracujemy ze światowymi producentami, dzięki czemu do Państwa domów trafiają najlepszej klasy meble, których jakość i wygląd, będą zachwycały przez wiele lat. Doskonale sprawdzą się one w różnych przestrzeniach, spełniając najbardziej wysumblimowane i wyszukane gusta naszych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz strony internetowej www.vega-tarnow.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji