kuchnieportal

Unisan - Wronki

Opinie

5 5 7
Ocena ogólna:
Ilość opini: 7

Informacje kontaktowe

Unisan

ul. Nowowiejska 56

64-510 Wronki

Osoba do kontaktu:

Tel: 67 254 34 65

Tel: 67 254 34 66

Tel: 67 254 08 56

Fax: 67 254 34 60

Kom: 601 294 559

biuro@unisan.pl
www.unisan.pl

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Wronki

O nas

Na naszym koncie mamy ponad 20 lat doświadczenia, a co za tym idzie- setki sporządzonych projektów, które następnie zamieniły się w niepowtarzalne wnętrza, idealnie dopasowane do ich właścicieli. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów, materiałów i wyjątkowych mebli, dzięki którym wykonywanie codziennych, domowych czynności, nie będzie już tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością.

Najważniejszym celem w naszej firmie, jest wysoka jakość- nie tylko materiałów, ale również świadczonych przez nas usług- od stworzenia projektu, poprzez bezpieczny transport i fachowy montaż, aż do profesjonalnego serwisu. Na każdym etapie współpracy, stawiamy na dobry i bezpośredni kontakt z klientem, który zawsze owocuje udanymi realizacjami- Państwo otrzymują swoje wymarzone wnętrze, my- satysfakcję, energię, siłę i motywację do dalszego działania, poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Nie ma jednak idealnego wnętrza, bez zaufanych producentów i dostawców. Nasza firma oferuje Państwu produkty i meble najwyższej jakości, o starannym wykończeniu i dużej wytrzymałości. Dzięki temu stają się one inwestycją na lata, która mimo upływu czasu, wciąż będzie zachwycać.

Zapraszamy na stronę internetową www.unisan.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BUAFORMAT i Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95