kuchnieportal

Tomek Meble - Łódź

O nas

Od 2000 roku zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli na wymiar. Przez ten czas zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń i zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi. Jest to dla nas niezmiennie powodem do dumy i motywacją do dalszej, ciężkiej pracy.
Wykonujemy meble na wymiar w różnorodnej stylistyce w zależności od potrzeb i gustu naszych Klientów. U nas mogą Państwo zamówić nowoczesne, awangardowe, jak i klasyczne zestawy mebli. Używamy wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów oraz starannie dobranych dodatków sprawdzonych firm. Projektujemy meble, jak i wykonujemy zamówienia według gotowych projektów. 

Oferta

Zrealizujemy każde zlecenie! U nas mogą Państwo zamówić meble kuchenne, pokojowe, biurowe i gabinetowe. Realizujemy zlecenia na szafy, biurka, kredensy, stoły i krzesła, kontenerki oraz lady recepcyjne. Proponujemy fachowe doradztwo również w zakresie doboru sprzętu pod zabudowę.

Kilkunastoletnie doświadczenie, bogata oferta, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz otwartość na potrzeby naszych Klientów to atuty naszej firmy. Zapraszamy do  odwiedzenia naszego studia. 

1 komentarz
Adam12
13 lutego 2014, 15:45
12/4

Dobrze i niedrogo. Mogę spokojnie polecić, jak ktoś chce zrobić sobie meble na wymiar.

Dołącz do dyskusji

Opinie

3.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 43

Informacje kontaktowe

Tomek Meble

św. Jerzego 9, Łódź

Osoba do kontaktu:

tel.: 603-589-797
email.: z.tomasiewicz@gmail.com

http://www.mebletomeklodz.pl/

Meble kuchenne łódzkie Meble kuchenne Łódź

Realizacje