kuchnieportal

Tomek Meble - Łódź

O nas

Od 2000 roku zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli na wymiar. Przez ten czas zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń i zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi. Jest to dla nas niezmiennie powodem do dumy i motywacją do dalszej, ciężkiej pracy.
Wykonujemy meble na wymiar w różnorodnej stylistyce w zależności od potrzeb i gustu naszych Klientów. U nas mogą Państwo zamówić nowoczesne, awangardowe, jak i klasyczne zestawy mebli. Używamy wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów oraz starannie dobranych dodatków sprawdzonych firm. Projektujemy meble, jak i wykonujemy zamówienia według gotowych projektów. 

Oferta

Zrealizujemy każde zlecenie! U nas mogą Państwo zamówić meble kuchenne, pokojowe, biurowe i gabinetowe. Realizujemy zlecenia na szafy, biurka, kredensy, stoły i krzesła, kontenerki oraz lady recepcyjne. Proponujemy fachowe doradztwo również w zakresie doboru sprzętu pod zabudowę.

Kilkunastoletnie doświadczenie, bogata oferta, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz otwartość na potrzeby naszych Klientów to atuty naszej firmy. Zapraszamy do  odwiedzenia naszego studia. 

Adam12
13 lutego 2014, 15:45
15/4

Dobrze i niedrogo. Mogę spokojnie polecić, jak ktoś chce zrobić sobie meble na wymiar.

Dołącz do dyskusji

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 44

Informacje kontaktowe

Tomek Meble

św. Jerzego 9, Łódź

Osoba do kontaktu:

tel.: 603-589-797
email.: z.tomasiewicz@gmail.com

http://www.mebletomeklodz.pl/

Meble kuchenne łódzkie Meble kuchenne Łódź

Realizacje