kuchnieportal

Tomasz Meble - Lublin

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją na rynku mebli kuchennych. Realizacja mebli kuchennych to dla nas proces dlatego działamy zawsze kompleksowo. Nie tylko zaprojektujemy kuchnię według wskazówek, dobierając wysokiej jakości materiały, ale również dostarczymy ją i fachowo zamontujemy. Przygotowujemy głównie meble do domów i mieszkań, ale też dla klientów biznesowych. Jesteśmy w stanie wykonać nawet nietypowe projekty kuchni. Zapewniamy przy tym szybką realizację zlecenia oraz indywidualna wycenę – wykonamy efektowne meble kuchenne na każdą kieszeń.
 

Oferta

Nasza specjalność to meble kuchenne. Oferujemy szeroki wybór zawsze indywidualnie dopasowanych do gustów naszych Klientów mebli do kuchni, zarówno tej malutkiej, jak i przestronnej. Podążamy za najnowszymi trendami, ale również przygotowujemy kuchnie w stylu klasycznym. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości fronty, blaty i akcesoria kuchenne. To powoduje, że nasze meble są funkcjonalne, wytrzymałe oraz niezwykle wygodne w użytku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 16

Informacje kontaktowe

Tomasz Meble

ul.Rusałka 10, Lublin

Osoba do kontaktu:

tel. 81 443 45 53

e-mail: biuro@tomaszkuchnielublin.pl

www.tomaszkuchnielublin.pl

Meble kuchenne lubelskie Meble kuchenne Lublin

Realizacje