kuchnieportal

Tatus Kuchnie - Rzepcze

Opinie

5 5 22
Ocena ogólna:
Ilość opini: 22

Informacje kontaktowe

Tatus Kuchnie

Rzepcze 16, 48-250 Głogówek

Osoba do kontaktu:

Tel.: 77 437 29 17

e-mail: info@tatus-kuchnie.eu

www.tatus-kuchnie.eu

Meble kuchenne opolskie Meble kuchenne Rzepcze

O nas

Tatus Kuchnie to firma z ugruntowaną pozycją na rynku mebli kuchennych. Nasze doświadczenie sprawia, że możemy oferować Państwu optymalne rozwiązania w realizowanych przez nas meblach. Potrzeby i oczekiwania Klienta są dla nas najważniejsze.

Powiedz nam czego oczekujesz od swojej nowej kuchni, pokaż nam miejsce w którym ona będzie. Pomożemy Ci wybrać optymalne jakościowe rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95