kuchnieportal

Studio Sto Procent - Radom

O nas

Od ponad 10 lat zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą niemieckich mebli kuchennych, które trafiają do Klientów w całej Polsce. Stawiamy na profesjonalizm, doświadczenie i współpracę z najlepszymi markami. Jako partner niemieckiej firmy Häcker oferujemy naszym Klientom meble najwyższej jakości: zaprojektowane z dbałością o każdy detal i zgodne z aktualnymi trendami. Kuchnie Häcker powstają na bazie wysokiej jakości materiałów oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji. Dzięki tym elementom niemieckie kuchnie są synonimem jakości i trwałości, co potwierdza aż pięcioletnia gwarancja udzielana na nasze produkty.

Nowoczesne kuchnie to nie tylko piękne meble, ale również wysokiej jakości AGD. Naszym Klientom oferujemy urządzenia wszystkich firm dostępnych w Polsce, w tym tak cenionych marek jak Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Küppersbusch,Falmec, Faber, Villeroy&Boch czy Blanco.

Nasze kuchnie odpowiadają różnym potrzebom i gustom aranżacyjnym. Oprócz mebli nowoczesnych, proponujemy eleganckie kuchnie klasyczne i kuchnie retro. Piękne i stylowe obdarzą wnętrze ponadczasowym charakterem.

Oferta

Firma Häcker jest jednym z wiodących producentów mebli kuchennych w Europie. Posiada nowoczesny park maszynowy, który gwarantuje najwyższą jakość i precyzje wykonania mebli. W ich produkcji wykorzystywane są solidne materiały oraz akcesoria spełniające rygorystyczne normy jakościowe. Dzięki temu kuchnie Häcker wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością, a także pięknym wzornictwem i perfekcyjnym wykończeniem wszystkich elementów.  

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 31

Informacje kontaktowe

Studio Sto Procent

ul. Słowackiego 83, Radom

Osoba do kontaktu:

tel.: 791 73 73 73

e-mail: kontakt@studiostoprocent.pl

www.studiostoprocent.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Radom

Realizacje