kuchnieportal

Studio otRe - Elbląg

Opinie

5 5 2
Ocena ogólna:
Ilość opini: 2

Informacje kontaktowe

Studio otRe

Trybunalska 23/1

82-300 Elbląg

Osoba do kontaktu:

Telefon: 603952575
E-mail: kol@otre.eu

www.otre.eu

Meble kuchenne warmińsko-mazurskie Meble kuchenne Elbląg

O nas

Stuido otRe realizuje projekty kuchni od 2007 roku. Za naszymi projektami stoi wysoka jakość materiałów, ciekawe wzornictwo, ergonomiczne rozwiązania, a także niezawodne połączenie piękna i funkcjonalności. Realizacje kuchni naszych Klientów to dla nas nie tylko praca ale także nasza wielka pasja.

Kilkunastoletnie doświadczenie, zadowoleni Klienci i wzajemna owocna współpraca przekłada się na energię do poszukiwania nowych, ulepszonych rozwiązań, tak by móc tworzyć dla Państwa wyjątkowe i niepowtarzalne kuchenne przestrzenie.

Stawiamy na profesjonalne podejście do klienta, stąd zgodnie z Państwa życzeniami, realizujemy indywidualne projekty kuchni, pozwalające wyrazić własny, niepowtarzalny styl i osobowość. Zależy nam, aby każdy stworzony przez nas projekt, był codziennym powodem do uśmiechu, a korzystanie z kuchni sprawiało prawdziwą radość i przyjemność.

W zakres naszych usług wchodzi wykonanie projektu, dostarczenie mebli oraz na życzenie klienta przeprowadzamy również montaż – tak, by jak najszybciej można było korzystać z w pełni umeblowanej kuchni.

Więcej na stronie internetowej www.otre.eu

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Bauformat-Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji –  www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95