kuchnieportal

Studio Mono Kuchnie i Wnętrza - Warszawa

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Studio Mono Kuchnie i Wnętrza

Home Concpet

Aleje Jerozolimskie 185 lokal 39

02-222 Warszawa

Osoba do kontaktu:

Anna Krajewska + 48  600 402 000 ania@studiomono.pl

Ilona Wyszyńska + 48 504 311 092 ilona@studiomno.pl

E-mail: kontakt@studiomono.pl

www.studiomono.pl

www.facebook.com/studiomononiemieckiemeblekuchenne/

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

O nas

Tworzenie projektów kuchni jest dla nas jednocześnie pasją i ciekawym wyzwaniem. Spotkania z naszymi klientami, rozmowy z nimi, praca nad projektami – te wszystkie okoliczności są dla nas idealną okazją do wykazania się wiedzą i zdobytymi przez lata umiejętnościami.

Do każdej aranżowanej przestrzeni podchodzimy w sposób indywidualny – rozpoznajemy potrzeby klienta, bierzemy pod uwagę jego wskazówki i sugestie, by móc w kreatywny sposób stworzyć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFROMAT i Burger, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować:

– meble najwyższej jakości, wykonane ze starannie dobranych materiałów

– dopasowanie mebli do rodzaju i wielkości pomieszczenia, a także przewodniego stylu kuchni

– precyzyjne wykonanie mebli z dbałością o detale

– szeroki wybór kolorów i rozmiarów zabudowy

– 5-letnią gwarancję na fronty, korpusy i blaty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.studiomono.pl

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95