kuchnieportal

Studio kuchenne Mix-Bocian - Opole

Opinie

5 5 3
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Studio kuchenne Mix-Bocian

ul. Budowlanych 6

45-205 Opole

Osoba do kontaktu:

tel./fax: 77 453 07 41
tel. kom. 603 767 271

e-mail: info@alno-kuchnie.pl

www.alno-kuchnie.pl

Meble kuchenne opolskie Meble kuchenne Opole

O nas

Profesjonalne urządzanie kuchni to pasja, którą z przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami. Dokładamy wszelkich starań, aby projekty, które dla Państwa przygotowujemy były przemyślane, spójne oraz ciekawe pod względem rozwiązań projektowych i technologicznych. Zależy nam, by rozwiązania, jakie oferujemy naszym klientom, ułatwiały codzienną pracę w kuchni, a także wprowadzały do niej odrobinę luksusu.

Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy ze znanymi markami, które w swojej ofercie posiadają wysokiej jakości produkty i sprzęty AGD, dzięki którym codzienne korzystanie z kuchni staje się niezwykle proste i komfortowe.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem m.in. marek BAUFORMAT i Burger, dlatego meble, w które wyposażamy kuchnie naszych klientów są:

  • wykonywane z materiałów najwyższej jakości
  • produkowane przy użyciu najnowszych technologii, które zapewniają perfekcyjne wykonanie
  • tworzone na wymiar, dzięki czemu nie trzeba martwić się o ich dopasowanie do rozmiarów kuchni
  • estetyczne i pasujące zarówno do stylistyki kuchni nowoczesnej, jak i klasycznej
  • wytrzymałe, dzięki czemu będą doskonale spełniać swoją funkcję przez wiele lat

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95