kuchnieportal

Studio DomLux - Reda

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Studio DomLux

ul. Gdańska 10

84-240 Reda

Osoba do kontaktu:

tel./fax (58) 678-48-55

Email: domlux@studiodomlux.pl

www.domlux.pl

Meble kuchenne pomorskie Meble kuchenne Reda

O nas

Od 26 lat dostarczamy do Państwa kuchni wyjątkowe i funkcjonalne meble. Na naszym koncie mamy setki zrealizowanych projektów oraz uśmiechów naszych zadowolonych Klientów, którzy docenili zaproponowane przez nas rozwiązania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości meble, które będą zachwycały swoim wyglądem, ergonomią i funkcjonalnością przez lata. Nasze działania polegają na kompleksowej obsłudze Klienta. Oferujemy zatem Państwu profesjonalne doradztwo, wykonanie projektu, dostawę poszczególnych materiałów wyposażenia oraz montaż mebli i urządzeń. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę, świadczoną przez wykształconych i doświadczonych fachowców – od wielu lat działających w branży meblarskiej. Zapewniamy również bezpieczny transport oraz fachowy serwis.

Naszym podstawowym celem jest tworzenie pięknych, stylowych wnętrz, odpowiadających indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Zależy nam na tym, aby pomagać Państwu w tworzeniu praktycznych i efektownych aranżacji, dlatego przez cały czas podnosimy swoją wiedzę, kompetencje i umiejętności.

Więcej o naszej firmie oraz ofercie znajduje się na stronie internetowej www.studiodomlux.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- ?Goldene M? nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji –  www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95