kuchnieportal

Studio Bauformat - Poznań

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Studio Bauformat

C. H. GIANT
ul. B. Krzywoustego 68
61-144 Poznań

Osoba do kontaktu:

Tel./fax: 61 877 04 93
E-mail: salon@bauformatpoznan.pl

www.bauformatpoznan.pl

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Poznań

O nas

Wiemy, że kuchnia to inwestycja na lata, dlatego naszym klientom oferujemy meble wykonane z wyszukanych materiałów wysokiej jakości, tak by jak najdłużej mogły być powodem do radości i satysfakcji. Stawiamy również na solidne wykończenie i funckjonalne rozwiązania, tak by codzienne korzystanie z mebli było praktyczne i komfortowe. Gwarancją wieloletniego zadowolenia z mebli, które oddajemy w Państwa ręce, są najnowocześniejsze warunki produkcji. Dzięki temu meble przez wiele lat zachowują niezmieniony, estetyczny wygląd, który będzie przyciągał spojrzenia domowników i ich gości.

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej zrozumieć Państwa potrzeby, dlatego zawsze proponujemy spotkanie przy pysznej kawie w naszym profesjonalnym studiu meblowym, gdzie na własne oczy można zobaczyć propozycje aranżacji i znaleźć inspirację dla własnej kuchni. Następnie wsłuchujemy się w Państwa pomysły, wskazówki i sugestie, by w następnej kolejności przygotować projekt Waszej wymarzonej kuchni. Dopiero po ostatecznej akceptacji z Państwa strony, dochodzi do podpisania umowy i realizacji projektu, który najpierw jest omawiany z profesjonalną ekipą montażową, gwarantującą terminową oraz fachową obsługę. Ostatnim etapem jest radość i zadowolenie z wymarzonej kuchni!

Odwiedź naszą stronę internetową www.bauformatpoznan.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- ?Goldene M? nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji –  www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji