kuchnieportal

Studio Bauformat - Tarnobrzeg

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Studio Bauformat

ul. Strażacka 7

39-400 Tarnobrzeg

Osoba do kontaktu:

605-036-455 (biuro)

605-688-038 (produkcja)

E-mail: biuro@bauformat.tarnobrzeg.pl

www.bauformat.tarnobrzeg.pl

 

Meble kuchenne podkarpackie Meble kuchenne Tarnobrzeg

O nas

Specjalizujemy się w realizowaniu mebli kuchennych na wymiar. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie kuchennej przestrzeni do indywidualnych potrzeb jej użytkowników, dlatego przykładamy szczególną uwagę do szczegółowego rozpoznania Państwa oczekiwań oraz dopasowania projektu m.in. do takich parametrów jak styla życia domowników oraz liczba osób, które będą korzystały z kuchni.

Jesteśmy otwarci na spersonalizowane, nawet ekstrawaganckie pomysły naszych klientów. Do każdej realizacji nasi doświadczeni pracownicy podchodzą indywidualnie i traktują ją z najwyższą dbałością o detale. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane dla Państwa kuchnie, stały się wizytówką Waszego domu. Stąd nacisk kładziemy na jakość materiałów, funkcjonalność projektowanych wnętrz i dopracowane ich detale.

Niezależnie od tego, czy najważniejsza jest dla Państwa funkcjonalność czy walory wizualne wnętrza – my łączymy te dwie cechy w jedną całość, oddając w Państwa ręce meble ciekawe, stylowe wnętrza wyposażone w doskonałej jakości meble.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.bauformat.tarnobrzeg.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95