kuchnieportal

Studio Bauformat - Tarnobrzeg

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Studio Bauformat

ul. Strażacka 7

39-400 Tarnobrzeg

Osoba do kontaktu:

605-036-455 (biuro)

605-688-038 (produkcja)

E-mail: biuro@bauformat.tarnobrzeg.pl

www.bauformat.tarnobrzeg.pl

 

Meble kuchenne podkarpackie Meble kuchenne Tarnobrzeg

O nas

Naszą specjalnością są meble kuchenne na wymiar. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie kuchennej przestrzeni do indywidualnych potrzeb jej użytkowników, dlatego wykonywane przez nas projekty uwzględniają każdy rodzaj zabudowy i wielkość pomieszczenia. Porponujemy różne wysokości i wymiary modułowe, umożliwiające tworzenie ergonomicznych i niezawodnych przestrzeni kuchennych.

Jesteśmy otwarci na spersonalizowane, nawet ekstrawaganckie pomysły naszych klientów. Do każdej realizacji nasi doświadczeni pracownicy podchodzą indywidualnie i traktują ją z najwyższą dbałością o detale. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane dla Państwa kuchnie, stały się wizytówką Waszego domu. Stąd ogromny nacisk kładziemy na jakość materiałów, funkcjonalność, wielostronność i trwałość.

Niezależnie od tego, czy najważniejsza jest dla Państwa funkcjonalność czy reprezentatywność- my łączymy te dwie cechy w jedną całość, oddając w Państwa ręce meble spełniające wszystkie normy i wymagania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.bauformat.tarnobrzeg.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

 

Dołącz do dyskusji