kuchnieportal

Salony Meblowe Emilia - Siedlce

O nas

Salony Meblowe Emilia to firma z wieloletnią tradycją na rynku. Od ponad dwudziestu pięciu lat tworzymy meble dla naszych Klientów. W naszym salonie wspólnie z profesjonalnym projektantem można zaprojektować swoją kuchnię od podstaw i dopasować każdy jej element do indywidualnych warunków mieszkaniowych. Realizowane przez nas kuchnie wyróżniają się nowoczesnym designem i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Sklepy prowadzą także sprzedaż kuchennego sprzętu AGD. Dla tych, którzy lubią proste rozwiązania „Emilia” przygotowała gotowe zestawy kuchenne, które można kupić „od ręki”.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi umożliwiające stworzenie kuchni idealnej. Zajmujemy się sprzedażą mebli standardowych, jak i pod zabudowę, dopasowanych do indywidualnych preferencji klienta. Umożliwia to między innymi szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych (blaty, uchwyty, fronty, itd.) dostępnych w wielu stylach i wersjach kolorystycznych. Dodatkowo oferujemy duży wybór sprzętu AGD renomowanych marek. Współpracę z klientem rozpoczynamy od wstępnych konsultacji, mających na celu poznanie oczekiwań klienta i przedstawienie mu optymalnych rozwiązań. Następnie przystępujemy do dokonania pomiarów i wykonania projektu, jego wyceny i wizualizacji. Dokładając wszelkich starań, by nasze usługi były kompleksowe zajmujemy się także transportem mebli i wykonaniem prac montażowych. Posiadamy własną stolarnię, gdzie nasi monterzy przy pomocy nowoczesnych maszyn są w stanie stworzyć wymarzoną kuchnie. Gwarancją jakości naszych usług jest wiedza, umiejętności i doświadczenie pracowników studia Emilia. Ponadto nasze meble powstają z najwyższej jakości materiałów, przy użyciu nowoczesnych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 24

Informacje kontaktowe

Salony Meblowe Emilia

ul. Młynarska 3; ul. 3 Maja 23; 08-110 Siedlce

Osoba do kontaktu:

MEBLE KUCHENNE EMILIA
ul. Młynarska 1, 08-110 Siedlce 

Kuchnie Black Red White
kuchnie.brw.com.pl/oferta/family-line

Kuchnie Stolkar
stolkar.pl/fms/oferta/meble-kuchenne/vertigo-line

tel.: 25 632 48 62
Infokuchnie: 539 012 012
e-mail: emiliameble
@wp.pl
www.emiliameble.pl/

Zapraszamy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 10 - 18
Sobota: 10 - 15

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Siedlce

Realizacje