kuchnieportal

RK Studio Mebli Kuchennych - Kielce

Nasze kuchnie odzwierciedlają naszą pasję projektowania, fachową wiedzę oraz dbałość o najlepsze materiały i perfekcyjne wykonanie. Zarazem każda z realizacji jest wyjątkowa, ponieważ tworzymy je w oparciu o indywidualne potrzeby Klientów. Dzięki temu wykonane przez nas kuchni są prawdziwym sercem domu. Miejscem, w którym chce się przebywać, które odpowiada na potrzeby i gusta domowników.

Kuchnie projektujemy na indywidualne zamówienie. Ściśle dostosowujemy wymiary i bryłę mebli do metrażu oraz wymagań architektonicznych wnętrza. Pozwala nam to na jego optymalne zagospodarowanie. Tworzymy przestrzeń, w której wykonywanie prac kuchennych przebiega wyjątkowo sprawnie i komfortowo.

Nasze doświadczenie zawodowe idzie w parze z ciągłym rozwojem, poznawaniem nowych trendów, rozwiązań technologicznych oraz innowacji. Tym samym nasze meble łączą wysoką funkcjonalność i trwałość z pięknym wzornictwem. Zróżnicowane kolory i wykończenia frontów, oryginalne rozwiązania modułowe oraz niebanalne stylizacje czynią nasze meble wyjątkowymi. Jako partner niemieckiej marki Nolte Küchen możemy zaoferować Państwu unikalne produkty, m.in. fronty wykończone cementem bądź imitujące skórę a także eleganckie i uniwersalne fronty lakierowane, fornirowane, laminowane oraz szklane.

Zapewniamy Państwu:      

  • profesjonalny projekt,
  • wykonanie mebli zgodnie z najwyższymi standardami,
  • szybki i precyzyjny montaż,
  • doradztwo na wszystkich etapach realizacji.

 

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

RK Studio Mebli Kuchennych

Ul. Zagnańska 76/1U
25-528 Kielce

Osoba do kontaktu:

Tel. 792 998 409

Strona internetowa: www.rkstudio-kielce.pl

 

Meble kuchenne świętokrzyskie Meble kuchenne Kielce

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95