kuchnieportal

Rena S.A. - Wrocław

Opinie

5 5 7
Ocena ogólna:
Ilość opini: 7

Informacje kontaktowe

Rena S.A.

Galeria Wnętrz Domar
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Osoba do kontaktu:

tel. +48 537 400 926
email: salon.wroclaw@rena-sa.pl

www.rena-sa.pl

www.facebook.com/RENAmeble/

 

 

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Wrocław

 

Jesteśmy liderem w produkcji wysokiej jakości mebli kuchennych, łazienkowych,  szaf przesuwnych i szaf produkowanych na wymiar. Doskonałą renomę i zaufanie naszych Klientów zdobyliśmy dzięki produktom wysokiej jakości oraz wykorzystaniu nowoczesnych, przyjaznych środowisku naturalnemu, rozwiązań technologicznych. W bogatej ofercie posiadamy szeroki wachlarz zróżnicowanych cenowo zestawów mebli dla każdego. Oferujemy zarówno gotowe komplety przeznaczone do bezpośredniego montażu, jak i systemy produkowane pod określony wymiar i dopasowane do konkretnego wnętrza.
Nasze kuchnie tworzymy z pasją i zaangażowaniem. To oznacza wykorzystanie w ich produkcji sprawdzonych materiałów i zastosowanie najlepszych dla danego projektu rozwiązań. Wszystkie meble wyposażamy w sprawdzone mechanizmy, które zapewnią niezawodne użytkowanie przez długie lata.

Dla Naszych Klientów świadczymy szeroki wachlarz usług począwszy od doradztwa na etapie projektowania mebli, poprzez pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, po kompleksowy montaż mebli u Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95