kuchnieportal

Projekt-Kuchnie - Głogów

O nas

Nasza firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego w branży meblowej. Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w kompleksowej aranżacji i wyposażeniu wnętrz od projektu do montażu. Oferujemy meble o stylowym wzornictwie (nowoczesne i klasyczne), wyprodukowane z doskonałej jakości materiałów i wyposażone w niezawodne okucia. Pomagamy w doborze kolorystyki, dodatków i akcesoriów do wnętrza. Nasze zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują, iż zrealizowane przez nas wnętrza są funkcjonalne, efektowne i eleganckie.

Wykonujemy:

– meble kuchenne
– szafy
– garderoby
– meble łazienkowe
– meble do salonu
– i  inne.

Oferta

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do wymagających odbiorców, dla których istotna jest wysoka jakość mebli oraz oryginalne wzornictwo. Każdy nowe zlecenie traktujemy indywidualnie, wkładając w naszą pracę maksymalnie zaangażowanie. Śledzimy najnowsze trendy, poszukujemy nowych, ciekawych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i tworzyć wyjątkowe wnętrza.  Posiadamy szeroki wybór materiałów. W swoich realizacjach wykorzystujemy m.in fronty: lakierowane, drewniane, fornirowane, szklane, akrylowe, laminowane i z forniru kamiennego. Posiadamy także w sprzedaży bogaty wybór różnego rodzaju blatów: laminowanych, granitowych, drewnianych, konglomeratowych oraz spieki kwarcowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również sprzęt AGD i armaturę kuchenną, którą dopasowujemy do opracowanego projektu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy na nasz profil Facebook!:

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 143

Informacje kontaktowe

Projekt-Kuchnie

Ul. Merkurego 10 F, Głogów

Osoba do kontaktu:

e-mail: biuro@projekt-kuchnie.pl

tel. 602 481 877

Godziny otwarcia:
Pon-Pią 9:00-17:00
Sob. 10:00-13:00

www.projekt-kuchnie.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Głogów

Realizacje