kuchnieportal

Projekt i Wykonanie - Warszawa

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Projekt i Wykonanie

ul. Puławska 452

02-885 Warszawa

Osoba do kontaktu:

Tel: 504 806 502

Tel: 502 223 056

E-mail: biuro@projektiwykonanie.pl

www.projektiwykonanie.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

O nas

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z branży, wśród których są projektanci wnętrz, a także osoby zajmujące się kompleksową realizacją kuchennych aranżacji. Połączyła nas pasja do tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Z przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami zdobytym doświadczeniem oraz gruntowną, fachową wiedzą, która jest gwarancją tego, iż zaprojektowane przez nas pomieszczenia, oddawane do Państwa użytku, są przemyślane i funkcjonalne.

Głównym celem, jaki stawiamy sobie w naszej pracowni, jest sprostanie potrzebom i wizji klienta, tak, aby był on usatysfakcjonowany z prowadzonych przez nas działań, na każdym etapie współpracy. Ponadto oferujemy usługę bezpiecznego transportu i fachowego montażu, a także dokładamy wszelkich starań, by remont domu czy mieszkania- nie był wydarzeniem stresującym i dezorganizującym życie domowników.

W naszych realizacjach korzystamy z pięknych i jakościowych mebli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość oraz precyzja wykonania, a także bogata gama kształtów i kolorów, sprawiają, że meble, w które wyposażamy Państwa domy i mieszkania- posłużą Wam na długie lata i wciąż będą zachwycać swoim wyglądem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.projektyiwykonanie.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji