kuchnieportal

Projekt i Wykonanie - Warszawa

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Projekt i Wykonanie

ul. Puławska 452

02-885 Warszawa

Osoba do kontaktu:

Tel: 504 806 502

Tel: 502 223 056

E-mail: biuro@projektiwykonanie.pl

www.projektiwykonanie.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

O nas

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z branży – projektanci wnętrz, a także osoby zajmujące się kompleksową realizacją kuchennych aranżacji. Połączyła nas pasja do tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Z przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami zdobytym doświadczeniem oraz gruntowną, fachową wiedzą, które są gwarantem tego, iż zaprojektowane przez nas pomieszczenia będą stylowe, dopracowane najmniejszych szczegółach i funkcjonalne.

Głównym celem jaki sobie stawiamy, jest profesjonalna, kompleksowa obsługa na każdym etapie realizowanego zamówienia. W ramach naszych usług oferujemy również bezpieczny transport i fachowy montaż.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.projektyiwykonanie.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95