kuchnieportal

PPHU Centrum Meblowe Robert Halick - Jelenia Góra

Opinie

5 5 15
Ocena ogólna:
Ilość opini: 15

Informacje kontaktowe

PPHU Centrum Meblowe Robert Halick

Chrobrego 10, Jelenia Góra

Osoba do kontaktu:

tel.607260316

roberthalicki007@wp.pl

www.studiomebli-jgora.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Jelenia Góra

O nas

Jesteśmy jednym z pierwszych studiów mebli, jaki powstał w Jeleniej Górze. Wykonywaniem mebli zajmujemy się od 1988 r., a  jako firma działamy od 1996 r. Jeśli chcesz powierzyć wykonanie swojej wymarzonej kuchni sprawdzonemu wykonawcy z doświadczeniem i doskonałą renomą oraz jednocześnie chcesz umeblować swój dom bazując na wysokiej klasy materiałach, sprawdź naszą ofertę!

Współpracujemy z renomowanym producentem mebli Nolte Küchen na którego rozwiązaniach pracujemy wykonując indywidualne projekty kuchni, szaf wnękowych i garderób. Nasze meble montowaliśmy m.in. w prestiżowych dzielnicach Wrocławia, Warszawy, Berlina, Pragi.

Zapraszamy!

Oferta

Firma Nolte Küchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95