kuchnieportal

PHU Projekt - Tczew

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

PHU Projekt

ul. Jagiellońska 55
81-110 Tczew

Osoba do kontaktu:

Tel: 58-3041014

Tek: 693-844-067

E-mail: gdansk@phuprojekt.pl

phuprojekt.pl

Meble kuchenne pomorskie Meble kuchenne Tczew

O nas

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 10 lat. Przez ten czas wykonaliśmy dla Państwa niezliczone ilości projektów kuchni i łazienek, udzieliliśmy setki cennych porad i wskazówek, a każda współpraca kończyła się uśmiechem ze strony naszego klienta. To właśnie Państwa satysfakcja i zadowolenie, motywują nas każdego dnia do tworzenia ciekawych, innowacyjnych projektów, poszerzania naszej wiedzy, stawiania czoła trudnym realizacjom.

Aranżacje, które Państwu proponujemy, nie byłyby tak wyjątkowe, gdyby nie możliwość współpracy z doświadczonymi producentami i dostawcami. Dzięki nim Wasze kuchnie i łazienki są wyposażone w najwyższej jakości meble, okładziny, armaturę przy produkcji których dokłada się wszelkich starań, by były wytrzymałe, niezawodne i estetyczne.

Naszym największym atutem, poza jakościowymi produktami i profesjonalną obsługą, jest również szybki termin realizacji. Nie musicie Państwo czekać na swoje wymarzone meble bądź potrzebne, niezbędne materiały- większość naszych produktów jest dostępna w ciągu trzech dni roboczych. Ponadto oferujemy również bezpieczny transport i możliwość współpracy z zaufanymi wykonawcami.

Więcej informacji o produktach i aranżacjach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.phuprojekt.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT-Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95