kuchnieportal

Perfekt Meble - Kłodawa

O nas

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy, aby nasza oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa. Głównym celem działalności firmy jest dążenie do spełnienia oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Realizacja mebli kuchennych to dla nas proces, dlatego działamy zawsze kompleksowo. Nie tylko zaprojektujemy kuchnię według wskazówek, dobierając wysokiej jakości materiały, ale również dostarczymy ją i fachowo zamontujemy.

Oferta

 Specjalizujemy się w dostarczaniu mebli kuchennych. Oferujemy szeroki wybór zawsze indywidualnie dopasowanych do gustów naszych Klientów mebli do kuchni, zarówno tej malutkiej, jak i przestronnej. Podążamy za najnowszymi trendami, ale również przygotowujemy kuchnie w stylu klasycznym. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości fronty, blaty i akcesoria kuchenne. To powoduje, że nasze meble są funkcjonalne, wytrzymałe oraz niezwykle wygodne w użytku.

Zapraszamy do współpracy!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 23

Informacje kontaktowe

Perfekt Meble

Leśna 6, Kłodawa

Osoba do kontaktu:

Leszek Krzemiński
 
tel. 601 542 250
fax 95-7310050

www.meblekuchenne-gorzow.cdx.pl/

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Kłodawa

Realizacje