kuchnieportal

Odyseja Kuchenna - Jelenia Góra

Zapraszamy do wspólnej wędrówki przez świat kuchni. Projektowanie mebli na wymiar (kuchni i innych mebli do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych) to nasza ogromna pasja, której efektami z przyjemnością dzielimy się z innymi osobami. Wieloletnie doświadczenie, setki zamontowanych kuchni i zaufanie jakim cieszy się nasz salon dają gwarancję na udaną przygodę związaną z zakupem nowej kuchni.

Oferujemy doskonałej jakości meble kuchenne nowoczesne i klasyczne w kilku grupach cenowych dopasowanych do różnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Specjalizujemy się w meblach kuchennych ale realizujemy również nietypowe zabudowy pokojowe, łazienkowe, szafy, łóżka. Wieloletnie doświadczenie i rozbudowany port maszynowy umożliwia nam realizację niemal każdego zlecenia mebli na wymiar.

Realizujemy kompleksowo usługę produkcji mebli na wymiar: od pomiaru pomieszczenia, doradztwa w zakresie aranżacji mebli, wykonania projektu 3D mebli, projektu instalacji, konsultacji z ekipą budowlaną po transport i montaż mebli u Klienta. Oferujemy również szeroki wybór sprzętu AGD pod zabudowę, który dopasowujemy do zamawianego projektu.

Obszar naszej działalności obejmuje głównie Jelenią Górę i okolice, choć wykonywaliśmy również meble w takich miejscowościach jak np.: Wrocław, Praga, Jablonec nad Nisou, Gryfów Śląski, Mirsk, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój, Kowary, Bolków, Bolesławiec. Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej? Umów się na spotkanie w naszym salonie. W trakcie niezobowiązującej rozmowy zaprezentujemy naszą ofertę oraz omówimy możliwości ustawienia mebli a także opracowania wyceny i projektu 3D.

Zapraszamy!

Opinie

5 5 6
Ocena ogólna:
Ilość opini: 6

Informacje kontaktowe

Odyseja Kuchenna

ul. Piłsudskiego 47 (naprzeciwko Filharmonii)

Osoba do kontaktu:

Tel. 793 41 55 45
Email:sklep@odysejakuchenna.pl

www.odysejakuchenna.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Jelenia Góra

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95