kuchnieportal

Nord Kuchnie - Olsztyn

O nas

Studio NORD KUCHNIE założyli ludzie z przeszło 20-sto letnim doświadczeniem w branży mebli kuchennych. Oferowane Państwu meble produkowane są w fabryce KAM. Fabryka powstała w 1991 roku i od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych.

Państwa kuchnie są montowane przez specjalistyczna ekipę serwisową wyposażoną w najnowsze i najnowocześniejsze elektronarzędzia i urządzenia. Ideą, która nam przyświeca jest zapewnienie Państwu komfortu i bezpieczeństwa w całym procesie powstawania projektu, aż po końcowy montaż.

Oferta

Bogata oferta frontów, nowoczesne wzornictwo oraz wysoka jakość realizowanych przez nas mebli jest gwarancją satysfakcji naszych klientów z wykonanych przez nas kuchni.

Wieloletnie doświadczenie związane z tworzeniem mebli kuchennych, profesjonalizm, elastyczność w działaniu i projektowanie według najnowszych trendów spowodowały, że jesteśmy polecani przez klientów, którzy skorzystali  z naszych usług. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące mebli i wyposażenia Państwa kuchni.

Zapraszamy do naszego salonu mebli.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 40

Informacje kontaktowe

Nord Kuchnie

ul. Jagiellońska 55a, lok 5a, Olsztyn

Osoba do kontaktu:

tel: 519-794-310

e-mail: nordkuchnie@wp.pl

www.nordkuchnie.pl

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 10-18
Sobota: 10-14

Meble kuchenne warmińsko-mazurskie Meble kuchenne Olsztyn

Realizacje