kuchnieportal

Nolte Wilanów Home Story by Samsung - Warszawa

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Nolte Wilanów Home Story by Samsung

ul. Klimczaka 1/13

Warszawa 02-797

Osoba do kontaktu:

Tel: 782 28 58 88

Mail: biuro@homestorybys.pl

www.cookstory.samsung.pl/project-kitchen

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

O nas

Hasłem, które przyświeca nam przy projektowaniu dla Państwa wymarzonej kuchni, jest to, iż tworzymy wyjątkowe wnętrze, będące scenografią dla życia codziennego. Postrzegamy kuchnię jako miejsce, w którym nie tylko gotujemy pyszne posiłki dla naszych najbliższych. To właśnie w kuchni często rozgrywają się ważne sceny z życia rodzinnego i towarzyskiego, a niejedna impreza znajduje swój finał właśnie w tym pomieszczeniu. W Państwa ręce oddajemy funkcjonalne, praktyczne, piękne kuchnie, w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb jej użytkowników. Oferujemy również wyposażenie kuchni w profesjonalny i niezawodny sprzęt AGD, który ułatwi codzienne korzystanie z tego wnętrza.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95