kuchnieportal

NOLTE WILANÓW - Warszawa

Opinie

5 5 29
Ocena ogólna:
Ilość opini: 29

Informacje kontaktowe

NOLTE WILANÓW

Al. Rzeczypospolitej 10 lok 3, Warszawa

Osoba do kontaktu:

Tel kom: +48 885 888 807

e-mail: salon@noltewilanow.pl

www.noltewilanow.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

O nas

Odkąd pamiętamy znajomi świetnie czuli się w naszych mieszkaniach – lubili do nas przychodzić, posiedzieć. Odpowiadał im stworzony klimat i nierzadko prosili o porady i inspiracje. Niejeden z naszych projektów powstał dla bliskich nam ludzi. To ich recenzje, a także nasze dzieci i zwierzęta sprawiły że kreślone przez nas plany są bogatsze o doświadczenia życiowe – a więc są nie tylko eleganckie, ale także odpowiadają na realne potrzeby: bezpieczeństwa, funkcjonalności czy wygody. Teraz chętnie pomożemy Państwu stworzyć miejsce do którego chce się wracać i w którym chce się być. Bawić się, odpoczywać czy pracować.

Chociaż jesteśmy Studiem doskonałej niemieckiej marki kuchennej Nolte, to nasze kompetencje wychodzą poza kuchnię. Z przyjemnością pomożemy Państwu zaprojektować kompleksowo całe mieszkanie ? przez przygotowanie projektu uwzględniającego Państwa potrzeby, gust i budżet aż po nadzór i wykonanie zaakceptowanej koncepcji.

Zapraszamy do przyjrzenia się oferowanym przez nas rozwiązaniom. Jeżeli uznają Państwo, że warto skorzystać z naszych usług lub po prostu potrzebują porady – prosimy skontaktować się z nami. Z przyjemnością pomożemy – w końcu projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale też pasja.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95