kuchnieportal

Nolte Bartycka - Warszawa

Opinie

5 5 4
Ocena ogólna:
Ilość opini: 4

Informacje kontaktowe

Nolte Bartycka

Ul. Bartycka 24/26, pawilon 139

Osoba do kontaktu:

email: meble@interio24.pl
tel. 662 210 581

Godziny otwarcia:
Pn-Pt 10.00 - 19.00
Sob - 09.00 - 16.00

 

www.nolte-kueche.pl

https://interio-meble.pl/

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

Nolte Küchen, to jeden z największych niemieckich producentów mebli kuchennych. Założona w 1958 roku firma nieustannie rozwija swoją ofertę i doskonali technologię produkcji.

Ponad 60 lat doświadczenia w produkcji mebli zaowocowało licznymi międzynarodowymi nagrodami i certyfikatami jakości. Kuchnie Nolte zdobyły uznanie zarówno wśród Architektów, Projektantów, jak i wśród Klientów indywidualnych. Wysoka jakość kuchni Nolte została potwierdzona również licznymi certyfikatami niezależnych niemieckich instytutów badawczych. Oferta Nolte Küchen, to ponad 20 kolekcji frontów wykonanych w różnych technologiach. Kuchnie lakierowane matowe i w połysku, kuchnie laminowane i fornirowane. Laminaty imitujące drewno, kamień, a nawet metal. Salon kuchni niemieckich Nolte Bartycka to część sieci salonów Nolte Warszawa.

Sieć salonów Nolte Warszawa – Interio, to najstarszy i największy partner Nolte Küchen w Polsce. Współpracujemy z marką Nolte od 1998 roku. Jakość produktu ma dla nas zasadnicze znaczenie. Jednak równie ważną rzeczą jest dla nas jakość obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że kuchnie Nolte są produktem klasy premium, dlatego chcielibyśmy aby każdy nasz klient czuł się wyjątkowy. Realizujemy projekty kompleksowo – od sporządzenia pomiarów, przez przygotowanie projektu, zamówienie materiałów, dostawę, aż do montażu. Od lat współpracujemy z tą samą, sprawdzoną grupą projektantów. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach produktowych i cały czas doskonalimy swoje umiejętności. Wiemy, że jakość współpracy między projektantem a montażystą bezpośrednio przekłada się na ostateczny efekt, a co za tym idzie – zadowolenie klienta. Dlatego współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi ekipami montażowymi, a projektanci i montażyści wzajemnie wspierają się w przygotowaniu i realizacji każdego projektu.W salonie Nolte Bartycka możecie zobaczyć aż 12 ekspozycji mebli kuchennych. Zarówno najnowszych kolekcji Nolte Küchen, jak i sprawdzonych bestsellerów. W naszych projektach ekspozycyjnych staramy się pokazać różne konfiguracje kuchni i różne rozwiązania techniczne. Wszystko po to, aby pomóc naszym Klientom w wyborze kuchni, która będzie spełniała ich najskrytsze marzenia i oczekiwania.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95