kuchnieportal

NLT Studio - Wrocław

Opinie

5 5 112
Ocena ogólna:
Ilość opini: 112

Informacje kontaktowe

NLT Studio

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław

Osoba do kontaktu:

Mateusz Zieliński
Telefon: 609 844 998
Email: mateusz@nolte.wroclaw.pl

Magda Zielińska
Telefon: 693 300 986
Email: magda@nolte.wroclaw.pl

www.nolte.wroclaw.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Wrocław

O nas

Zajmujemy się projektowaniem i montażem mebli kuchennych od wielu lat. Projektując kuchnie chcemy w połączyć w harmonie wszystkiej jej elementy. Cechują nas niekonwencjonalne i zarazem praktyczne pomysły, nowoczesna technologia oraz dbałość o szczegóły. Proponujemy Państwu również ofertę sprzętu AGD. Współpracujemy ze znanymi producentami, takimi jak Bosch, Siemens, Blanco, Franke i Miele.
Zadzwoń lub napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie projekt Twojej wymarzonej kuchni. Zapraszamy!

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95