kuchnieportal

Nataly Design - StareBabice

O nas

Szukasz funkcjonalnych, trwałych mebli kuchennych o efektownym, ciekawym designie – odwiedź naszą firmę! NATALY-DESIGN  to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, która zajmuje się projektowaniem wnętrz i wykonywaniem mebli na wymiar. Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu naszych projektantów jesteśmy wstanie zaproponować ciekawe i funkcjonalne rozwiązania doskonale dopasowane do Państwa potrzeb. Wykonywane przez nas meble kuchenne, szafy i inne zabudowy są przy tym atrakcyjne nie tylko pod względem wizualnym i funkcjonalnym, ale wyróżnia je również wyjątkowo przystępna cena!

Oferta

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo meble kuchenne, łazienkowe, do salonu, szafy wnękowe i zabudowy wolnostojące. Przy produkcji naszych mebli wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania oraz sprawdzone, solidne materiały, które są gwarantem wysokiej jakości naszych produktów.

Oferujemy także bogaty wybór krzeseł, stołów i ław pasujących zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych, designerskich wnętrz.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.nataly.pl, na której można przeczytać więcej informacji na temat naszej oferty oraz aktualnych promocji i wyprzedaży.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 193

Informacje kontaktowe

Nataly Design

ul. Warszawska 13, Blizne Łaszczyńskiego, Stare Babice

Osoba do kontaktu:

Tel. kom. 602 639 523
E-mail: biuro@nataly.pl
www.nataly.pl

Godz. otwarcia:
Pndz. - Pt.: od 11.00-19.00
Sob.: od 10.00 - 14.00

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne StareBabice

Realizacje