kuchnieportal

MPJ Meble - Prudnik

O nas

Tworzymy meble z pasją o oryginalnym i indywidualnym  wzornictwie. Na bieżąco podążamy za zmieniającym się stylem życia, i nowymi trendami w meblarstwie.   Aktywnie angażujemy się  w proces projektowy uwzględniając w nim  potrzeby i wymagania naszego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte zarówno własną wiedzą  jak i współpracą z wieloma profesjonalistami związanymi z  branżą meblową jest dla Państwa gwarancją wysokiej jakości i funkcjonalności realizowanych przez nas mebli.

Oferta

Naszym klientom oferujemy: fachowe doradztwo, komputerowe projekty mebli i wizualizację 3D, krótkie terminy realizacji, profesjonalny montaż i konkurencyjne ceny. Mamy rozwiązania  zarówno klasyczne jak i nowoczesne tak, aby idealnie pasowały do wnętrza, a zarazem spełniały Państwa oczekiwania.  Naszym celem jest realizowanie mebli na najwyższym poziomie, abyśmy mogli poszczycić się wciąż poszerzającym się gronem zadowolonych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 8

Informacje kontaktowe

MPJ Meble

ul. Powstańców Śląskich 19, Prudnik

Osoba do kontaktu:

Telefon: 500 604 326

e mail: mpj-meble@gmail.com

www.mpj-meble.pl

Meble kuchenne opolskie Meble kuchenne Prudnik

Realizacje