kuchnieportal

MOCHO. studio - Reda

O nas

MOCHO. studio to autoryzowany partner marki ATLAS KUCHNIE na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą projektowania oraz realizacji mebli kuchennych (od pierwszego planowania do wspólnego odbioru Państwa wymarzonej kuchni).

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem tworząc wyjątkowe, niepowtarzalne projekty dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Zapraszamy do naszego showroomu, gdzie na powierzchni 120 metrów kwadratowych znajda Państwo zaprojektowane i wykonane przez nas cztery duże ekspozycje mebli kuchennych – trzy w stylu nowoczesnym + jedna w stylu klasycznym. Wizyta w naszym showroomie to również doskonała okazja, by porozmawiać o Państwa wymarzonym projekcie, zobaczyć ciekawe inspiracje i przetestować różne rozwiązania zastosowane w naszych meblach ekspozycyjnych. Zaprezentowane w naszym showroomie meble kuchenne wyposażone są w aktywne sprzęty AGD, dzięki czemu możecie Państwo je na miejscu przetestować (oferujemy urządzenia AGD w atrakcyjnych cenach wraz z usługą montażu oraz podłączenia przez montera z uprawnieniami).

Jesteśmy jedynym studiem na Pomorzu z rozbudowaną certyfikowaną ofertą blatów kamiennych. Dzieki elitarnej współpracy z hiszpańską firmą Cosentino Group jesteśmy wstanie zaproponować Państwu szeroki wybór m.in. blatów z kwarco-granitów Silestone oraz Dektonu w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo także blaty z granitów, spiekow kwarcowych oraz neolitów.

Oferta

Specjalizujemy się w indywidualnym i kompleksowym projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Oferowane przez nas rozwiązania to nie tylko powstawiane szafki, to przede wszystkim:

– ciekawie i funkcjonalnie wnętrza zaprojektowane z dbałością o zachowanie standardów ergonomii;

– dopasowanie materiałów do założeń budżetu i warunków pomieszczenia;

– bogata oferta kolorystyki i detali dopasowana do indywidualnych preferencji użytkowników;

– dobór ciekawych materiałów i dodatków – aranżacja ścian, podłóg i okien;

– profesjonale rozplanowanie oświetlenia i dobór lamp;

– projekt i wizualizacje wykonane w programie CAD Decor Pro z fotorealistycznym renderingiem;

– projekt przyłączy, sufitów podwieszanych, wentylacji, elektryki;

– fachowe doradztwo w sprawie wyboru sprzętów AGD, na życzenie organizujemy również spotkania ze specjalistami danej marki.

– fachowy montaż z usługą serwisu;

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 17

Informacje kontaktowe

MOCHO. studio

Wejherowska 71

Osoba do kontaktu:

Tel.: 600-118-633
E-mail: monika@kuchniereda.pl
www.kuchniereda.pl
https://www.facebook.com/kuchniereda/

http://www.homebook.pl/profil/mocho

Godziny otwarcia:
Pn.-pt: 9.00-17.00
Sob.: 10.00-14.00

Meble kuchenne pomorskie Meble kuchenne Reda

Realizacje