kuchnieportal

Miks Meble - Wrocław

Opinie

5 5 12
Ocena ogólna:
Ilość opini: 12

Informacje kontaktowe

Miks Meble

Centrum Handlowe Astra
ul. Horbaczewskiego 4-6, Wrocław

Osoba do kontaktu:

tel/fax: 071 354 97 09
tel kom.: +48 501 408 783
lub +48 507 105 433 lub +48 796 628 714
e-mail: biuro@miks-meble.pl

www.www.miks-meble.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Wrocław

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz produkcją mebli na indywidualne zamówienia.

Pomożemy ci zrealizować kompleksowy projekt Twojego wnętrza, wyposażyć je w meble i sprzęt AGD.
Przykładamy szczególną wagę do jakości stosowanych materiałów i starannego montażu, dzięki czemu nasz meble charakteryzuje trwałość i solidność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przekładając wizję i potrzeby Naszych Klientów na funkcjonalny, przemyślany projekt. Bogata, zróżnicowana gama produktów na jakich pracujemy i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na realizację niemal wszystkich, w tym trudnych i nietypowych zleceń.

Wykonujemy meble kuchenne, meble łazienkowe, garderoby, komody, regały sklepowe i innego typu nietypowe zabudowy.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu! Nasi projektanci z przyjemnością doradzą Państwu ciekawe rozwiązania, przedstawią próbki materiałów a także wykonają bezpłatny projekt i wycenę.

Zobacz jak wygląda proces realizacji zamówienia w naszej firmie: http://www.miks-meble.pl/proces-realizacji

Anna B.
10 sierpnia 2021, 19:13
0/0

Miałam nieprzyjemność korzystania z usług tej firmy przy okazji zamówienia dwóch szaf na wymiar do mieszkania. Sam proces zamawiania i projektowania przebiegał sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami, niestety problemy zaczęły się w momencie realizacji – pomimo zapisów w umowie i ustaleń telefonicznych oraz mailowych montaż z jednego dnia rozłożył się na 3 pełne dni plus kilka godzin popołudniowo-wieczornych w kolejnych dniach. Firma pomimo zapisów w umowie ciągle miała problem z jej bezproblemową realizacją – najpierw zabrakło przy montażu boków szafy (zapis w umowie), później okazało się, że szafy, za które zapłaciłam niemałe pieniądze maja zamontowane najtańsze możliwe prowadnice w szufladach, zamiast tych lepszych, za które zapłaciłam. Później nie było oświetlenia do szafy, które też było ustalone i wliczone w cenę. Przeszklona półka w szafie została wykonana niezgodnie z ustaleniami i korespondencją mailową.
Firma ma problem z zamontowaniem taśmy LED, tak by działała dłużej niż 1 dzień, dodatkowo szklana półka jest zwykłą niezabezpieczoną szybą, która może w każdej chwili ulec zniszczeniu lub uszkodzeniu, ponieważ posiada niezabezpieczony brzeg – przesłałam firmie dokładne zdjęcie wykonania półki jakie mnie interesuje i na żadnym etapie wyceny, projektowania i zamawiania nie dostałam informacji, że może być ten element wykonany inaczej.
Montaż miał zacząć się między 5.07 a 19.07, rozpoczął się 21.07 i do dzisiejszego dnia nie został sfinalizowany, pomimo zapłaty. W toku ustaleń z Właścicielką dostaliśmy rabat za niepoprawny przebieg montażu, co zostało ustalone telefonicznie. Otrzymaliśmy też zapewnienie, że sytuację ze szklaną półką jakoś załatwimy – dziś dostałam telefon, że jeśli chcę mieć półkę taka jak zamówiłam muszę oddać wcześniej przyznany rabat.
Szczerze nie polecam tej firmy – szkoda nerwów.

Dołącz do dyskusji