kuchnieportal

Merbau- Studio mebli kuchennych - Sopot

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Merbau- Studio mebli kuchennych

ul. Al. Niepodległości 658

81-854 Sopot

Osoba do kontaktu:

tel. 58 / 760 36 30

kom. 601 517 223, 502 469 769

e-mail: biuro@kuchniemerbau.pl

www.kuchniemerbau.pl

Meble kuchenne pomorskie Meble kuchenne Sopot

O nas

Jakościowe, funkcjonalne i nowoczesne – takie są kuchnie, które przygotowujemy dla Państwa już od ponad 15 lat. Tworzymy kuchnie na wymiar, ponieważ są one gwarancją pełnego ich dopasowania do specyfiki wnętrza oraz potrzeb naszych Klientów. Kuchnia musi być komfortowa, piękna i funkcjonalna, a dzięki meblom tworzonym na wymiar, to wszystko jest możliwe bez sięgania po kompromisy.

Niewątpliwym atutem naszych mebli, jest także ich unikatowość i wysoka jakość. Każdy zamówiony element, produkowany jest z dużą precyzją i z dbałością o wysoką jakość.

Prócz jakościowych i zachwycających swoim wyglądem mebli, oferujemy Państwu również kompleksową aranżację wnętrz – nasze usługi realizujemy od projektu, aż do fachowego montażu mebli. Rozpoznajemy Państwa potrzeby oraz dzielimy się z naszą wiedzą i doświadczeniem, tak, by w efekcie oddać do Państwa użytku wyjątkowe, niepowtarzalne wnętrza.

Aby zobaczyć nasze realizacje, zapraszamy na stronę internetową www.kuchniemerbau.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT-Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95