kuchnieportal

Meblox-Jaro - Czechowice-Dziedzice

Opinie

5 5 3
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Meblox-Jaro

Czechowice – Dziedzice
ul. Niepodległości 31

Osoba do kontaktu:

www.meblox.pl

poniedziałek - piątek: 9 - 17
sobota: 9 - 13

tel. 519 352 140
e-mail: czechowice@meblox.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Czechowice-Dziedzice

 

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnią historia działalności. Nieprzerwanie od 2000 roku  dostarczamy doskonałej jakości meble na wymiar do prywatnych domów oraz mieszkań, a także do wnętrz użyteczności publicznej.

Aktualnie meble marki Meblox-Jaro można zamówić w jednym z 4 salonów firmowych: w Czechowicach – Dziedzicach, Chrzanowie. Olkuszu lub Tychach. Bezpłatnie dojeżdżamy do Klientów w promieniu 50 km od naszych salonów.

Paryska jakość mebli, polskie ceny!

Wykonujemy meble również za granicą! Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami i architektami wnętrz zabudowy meblarskie na wymiar realizowaliśmy m.in. we Francji, Anglii, Niemczech oraz Czechach.Oprócz mebli w naszych salonach oferujemy szeroki asortyment AGD. Kompleksowo wyposażamy wnętrza, dlatego u nas zamówisz również meble do jadalni (stoły i krzesła), a także szafy i garderoby. Wszystkie meble jakie dostarczamy cechuje klasa, doskonała jakość i unikalność (wykonywane pod indywidualne zamówienie). Własny park maszynowy, wysokiej jakości komponenty z jakich produkujemy meble  i  współpraca z architektami – dzięki tym atutom możesz być pewien, że Twoje meble, które zamówisz u nas będą wyjątkowe i będziesz cieszyć się nimi przez lata.

Dołącz do dyskusji