kuchnieportal

Meblox-Jaro - Tychy

Opinie

5 5 3
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Meblox-Jaro

Tychy
Al. Bielska 58

Osoba do kontaktu:

www.meblox.pl

poniedziałek - piątek: 8 - 15

tel. 519 352 130
e-mail: tychy@meblox.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Tychy

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnią historia działalności. Nieprzerwanie od 2000 roku  dostarczamy doskonałej jakości meble na wymiar do prywatnych domów oraz mieszkań, a także do wnętrz użyteczności publicznej.

Aktualnie meble marki Meblox-Jaro można zamówić w jednym w 3 salonów firmowych: w Czechowicach – Dziedzicach, Chrzanowie lub Tychach. Bezpłatnie dojeżdżamy do Klientów w promieniu 50 km od naszych salonów.

Paryska jakość mebli, polskie ceny!

Wykonujemy meble również za granicą! Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami i architektami wnętrz zabudowy meblarskie na wymiar realizowaliśmy m.in. we Francji, Anglii, Niemczech oraz Czechach.Oprócz mebli w naszych salonach oferujemy szeroki asortyment AGD. Kompleksowo wyposażamy wnętrza, dlatego u nas zamówisz również meble do jadalni (stoły i krzesła), a także szafy i garderoby. Wszystkie meble jakie dostarczamy cechuje klasa, doskonała jakość i unikalność (wykonywane pod indywidualne zamówienie). Własny park maszynowy, wysokiej jakości komponenty z jakich produkujemy meble  i  współpraca z architektami – dzięki tym atutom możesz być pewien, że Twoje meble, które zamówisz u nas będą wyjątkowe i będziesz cieszyć się nimi przez lata.

Dołącz do dyskusji