kuchnieportal

Meble-s - Lublin

O nas

Firma "Meble-S" z siedzibą w Goraju rozpoczęła działalność w 1990 r. Od tego czasu specjalizujemy się w produkcji mebli. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko kwalifikowaną kadrę techniczną (obecnie zatrudniamy 18 osób). Każdy wykonany przez nas projekt jest niepowtarzalny, każdy odzwierciedla indywidualne potrzeby użytkownika. Dzięki wizualizacji komputerowej projektu mebli kuchennych czy biurowych, nasi Klienci wiedzą jak będzie wyglądało wnętrze jeszcze przed przystąpieniem do realizacji. Najważniejszą wartością jest dla nas zadowolenie naszego Klienta.
 

Oferta

Projektujemy kuchnie i wnętrza do rezydencji, apartamentów, mieszkań i maleńkich kawalerek. Do produkcji mebli wykorzystujemy różne gatunki drewna: dąb, olchę, sosnę, buk, jesion, a także płytę MDF. Pracujemy na okuciach firmy BLUM z dożywotnią gwarancją. Nie boimy się stosować niestandardowych rozwiązań, dlatego każda wykonana przez nas kuchnia jest wyjątkowa.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa wstępny projekt kuchni, szafy lub innych mebli.

Zapraszamy do współpracy!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 23

Informacje kontaktowe

Meble-s

ul. Smoluchowskiego 1, Lublin

Osoba do kontaktu:

tel.: 81-441-82-93
tel kom: 697-650-999

e-mali: studio@meble-s.com.pl

www.meble-s.com.pl

Meble kuchenne lubelskie Meble kuchenne Lublin

Realizacje