kuchnieportal

Meble Graca - Stanisław Górny

Opinie

5 5 3
Ocena ogólna:
Ilość opini: 3

Informacje kontaktowe

Meble Graca

Stanisław Górny 32C
34-105 Wysoka

Osoba do kontaktu:

TELEFON: 602 320 873
E-MAIL: kontakt@meblegraca.pl

www.meblegraca.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Stanisław Górny

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem u klienta mebli na indywidualne zamówienie. Wykonujemy meble kuchenne, łazienkowe, szafy i innego typu zabudowy na wymiar. Jakość realizowanych przez nas mebli jest dla nas priorytetem. Dlatego w ich produkcji wykorzystujemy doskonałej klasy, sprawdzone materiały (materiały, elementy wykończeniowe i kolory, często nieodstępne w ofercie dużych firm w których priorytetem jest ilość wykonanych mebli).

Nasze meble wyróżnia ciekawy design, trwałość a także funkcjonalność. Szczególnie projektując kuchnie przykładamy uwagę do ergonomii, przemyślanego wykorzystania przestrzeni i dopasowania projektu do potrzeb inwestorów.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej realizacji oraz dbałość o najdrobniejsze detale wykończenia. Dlatego z ogromna satysfakcją realizujemy kolejne zlecenia i cieszymy się coraz szerszym gronem zadowolonych klientów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji a także śledzenia naszego fanpage na Facebooku. www.facebook.com/meblegraca

Dołącz do dyskusji