kuchnieportal

Meble Bogaccy - Ostrów W

Opinie

5 5 45
Ocena ogólna:
Ilość opini: 45

Informacje kontaktowe

Meble Bogaccy

ul. Limanowskiego 1, Ostrów Wielkopolski

Osoba do kontaktu:

Tel: 501-795-937

E-mail: meble@bogaccy.pl

www.bogaccy.pl

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Ostrów W

O nas

Zajmujemy się projektowaniem i montażem mebli kuchennych od 2004 roku. Dziś, nasze doświadczenie i kunszt doceniają klienci z Polski, Francji, Niemiec, Holandii i Danii. Proponujemy Państwu nie tylko meble kuchenne ale również sprzęt biurowy i AGD. Współpracujemy ze znanymi producentami, takimi jak Bosch, Siemens, Blanco, Franke i Miele.

Zadzwoń lub napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie projekt Twojej wymarzonej kuchni. Zapraszamy!

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95