kuchnieportal

Maxi Cucine - Częstochowa

Opinie

5 5 33
Ocena ogólna:
Ilość opini: 33

Informacje kontaktowe

Maxi Cucine

Al. Wolności 2, Częstochowa

Osoba do kontaktu:

Tel.: 577 680 520

e-mail: noltekuchnie@o2.pl

www.maxicucine.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Częstochowa

O nas

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu naszym Klientom wysokiej jakości mebli. W ofercie naszego studia znajdą Państwo kuchnie zróżnicowane cenowo, co daje możliwość dobrania mebli dopasowanych do budżetu oraz indywidualnego stylu każdego z naszych potencjalnych klientów. Charakteryzuje nas doskonała jakość wykonania mebli i wyszukana estetyka projektowanych kuchni.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95