kuchnieportal

MARGO - Kraczkowa

O nas

Przedsiębiorstwo P.P.H.U. MARGO rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą mebli tapicerowanych oraz produkcją mebli ogrodowych. Po pewnym czasie zmieniła swój profil działalności i obecnie zajmuje się produkcją mebli na wymiar tj.: mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych, dziecięcych, młodzieżowych, biurowych oraz szaf przesuwnych. Jakość naszych mebli jest dla nas priorytetem, dlatego przykładamy dużą wagę do szczegółów na każdym etapie realizacji mebli.

Oferta

W swojej produkcji firma wykorzystuje najlepszej jakości materiały. Meble wykonywane są z największą starannością przy wykorzystaniu różnego rodzaju frontów MDF (foliowanych, fornirowanych, lakierowanych) jak i fontów drewnianych oraz z płyty laminowanej. Duża rozpiętość kolorystyczna produktów umożliwia klientowi wybór tego najbardziej upragnionego. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą mebli tapicerowanych, krzeseł, stołów, materacy oraz sprzętu AGD.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

2 komentarze
Kapishon
11 maja 2020, 20:50
0/0

Projekt mebli przerósł firmę Margo. Jakość przeciętna, nie mówiąc już o terminie realizacji z 4 dni jakie było w umowie skończyło się na 9. Masakra jakaś. Ekipę monterów można by nazwać „lepiakami” bo z montowaniem mebli miało to niewiele wspólnego. NIE POLECAM!

wera
24 listopada 2014, 12:49
43/16

Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do wykonanych przez studio margo mebli. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, zgodnie z zaakceptowanym przez nas projektem.

Dołącz do dyskusji

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 91

Informacje kontaktowe

MARGO

Kraczkowa 1624

Osoba do kontaktu:

tel./fax: +48 17 / 225 06 43
tel.:+48 17 / 225 06 44
gsm: 608 673 456

mail: margo@margo-meble.pl

www.margo-meble.pl/

Meble kuchenne podkarpackie Meble kuchenne Kraczkowa

Realizacje