kuchnieportal

Leo Design - Rzeszów

Opinie

5 5 47
Ocena ogólna:
Ilość opini: 47

Informacje kontaktowe

Leo Design

ul. Niepodległości 1, Rzeszów

Osoba do kontaktu:

Tel. 500-079-702

E-mail: leo25@op.pl

Strona: www.leoprojekt.pl

Meble kuchenne podkarpackie Meble kuchenne Rzeszów

O nas

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie aranżacji, projektowania i wykonywania wnętrz kuchennych oraz wizualizacji 3D. Specjalizujemy się w realizacjach ekskluzywnych wnętrz mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur i restauracji. Naszą działalność oparliśmy na współpracy z solidnymi, pod względem jakości i designu, partnerami z Niemiec.

Znajdziecie Państwo u nas światowe trendy w stylistyce oraz nowoczesne wyposażenie, które zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Nasze meble cechuje bowiem najwyższa jakość, funkcjonalność oraz wytrzymałość, które pozostają na lata… Oryginalne wzornictwo zaś sprawia, że każda z wykonanych przez nas kuchni jest niepowtarzalna.

Chętnie podejmujemy się śmiałych wyzwań designerskich – wychodzimy z założenia, że granice istnieją tylko tam, gdzie sami je sobie wyznaczymy. W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, ale przede wszystkim, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.  Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi firmami wiemy, jak zaprojektować serce domu – kuchnię – tak, by uczynić to miejsce wyjątkowym.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95