kuchnieportal

L.O.M.E. Meble - Marki

O nas

L.O.M.E. MEBLE to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży mebli kuchennych. Salon firmy mieści się w Markach k. Warszawy (15 km od centrum). Oferujemy wysokiej jakości niemieckie meble kuchenne. Ich niepowtarzalny design a także funkcjonalność to gwarancja zadowolenia na długie lata.
Na każdym etapie realizacji zamównienia gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz sprawną pracę najlepszych specjalistów. Posiadamy własne zaplecze wystawowo-magazynowe oraz transportowe, co pozwala na zaoferowanie Państwu konkurencyjnych cen i najlepszego serwisu.

Oferta

Jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem wysokiej klasy niemieckich mebli kuchennych Haecker Kuchen oraz Schroder Kuchen. Oferowane w naszej firmie zabudowy kuchenne są w całości produkowane w Niemczech oraz dostarczane do Polski w oryginalnych opakowaniach. Naszymi atutami są zawsze najwyższa jakość zakupionych mebli jak i gwarantowana przez niemieckich producentów terminowość dostaw.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu mebli, gdzie mogą Państwo znaleźć przestronną, aktualizowaną na bieżąco ekspozycję mebli kuchennych i wysokiej klasy sprzętu AGD do zabudowy.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 32

Informacje kontaktowe

L.O.M.E. Meble

ul. Mickiewicza 1b, Marki k/Warszawy

Osoba do kontaktu:

Tel. +48 (0-22) 224 08 14
Tel. +48 (0-22) 498 77 32
Tel. kom. +48 513 075 557
e-mail: salon@lome-meble.pl
www.lome-meble.pl
FB: facebook.com/lomekuchnie

Godziny otwarcia:
pon - pt: 11.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 15.00

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Marki

Realizacje