kuchnieportal

Kuchnie Pinio – Nowoczesne Meble Kuchenne - Tychy

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła działalność w 1999 r. Projektując kuchnie dla naszych klientów, staramy się, aby były one wygodne, funkcjonalne, ciekawe i przede wszystkim wykonane z trwałych materiałów. Potrafimy zachować właściwe proporcje między trendami i modą a funkcjonalnością wnętrza. Ponieważ każdy z nas ma różne potrzeby, wykonujemy meble według indywidualnych preferencji każdego z naszych klientów.

Solidność to dla nas priorytet a zadowolenie klientów to dla nas rzecz bezcenna !

Oferta

W naszych realizacjach dobór producentów frontów i akcesoriów nie jest przypadkowy. Wszystkie stosowane okucia szuflad, zawiasy, kosze, siłowniki ? czyli najbardziej eksploatowane elementy kuchni są produkcji firm Blum i Kessebohmer. Dzięki temu mają Państwo dożywotnią gwarancję na te produkty. Oprócz dostarczenia Państwu wysokiej klasy produktu w postaci mebli kuchennych służymy również doradztwem w doborze sprzętu AGD, zaprojektowaniu szafy czy garderoby.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę w rodzinnej atmosferze.

1 komentarz
Zdzich_T
6 czerwca 2014, 19:56
18/2

Jestem z żoną bardzo zadowolony z naszej nowej kuchni. Bardzo bardzo dziękujemy za przemyślany projekt, podpowiedzi w sprawie wystroju wnętrza i przede wszystkim za bardzo miłą i profesjonalną ekipę montażową !

Dołącz do dyskusji

Opinie

4.5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 38

Informacje kontaktowe

Kuchnie Pinio – Nowoczesne Meble Kuchenne

Ul. Witosa 2c, Tychy

Osoba do kontaktu:

tel.: 504 286 352

www.kuchniepinio.pl

email : biuro@kuchniepinio.pl

Meble kuchenne śląskie Meble kuchenne Tychy

Realizacje