kuchnieportal

Kuchnie Babica - Babica

O nas

Firma Meble Babica to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją na rynku. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z produkcją i montażem mebli kuchennych. Dla Nas, najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego chętnie poznamy Twoją wizję, aby potem wspólnie dopasować Twoje pomysły, do końcowego efektu, jaki chcesz uzyskać. Realizacja mebli to dla nas proces. Na każdym etapie tego procesu zwracamy szczególną uwagę na jakość. Nasze meble charakteryzują się solidnością wykonania i niezawodnością.

Oferta

Nasza oferta jest skierowana do tych Państwa, którzy cenią sobie indywidualne podejście i brak ograniczeń. Wykonujemy klasyczne i nowoczesne meble na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klientów. Naszą specjalnością są kuchnie. Produkowane przez nas meble odzwierciedlają najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie aranżacji mebli, doradztwa technicznego, doboru stylistyki i kolorystyki mebli. Doświadczeni projektanci mebli umożliwią Państwu stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych projektów, które będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom.
Zapraszamy!

Opinie

4.5 5 39
Ocena ogólna:
Ilość opini: 39

Informacje kontaktowe

Kuchnie Babica

Babica 95, Czudec

Osoba do kontaktu:

Biuro tel: 17 277 22 71

kom. 697 093 145

e-mail: biuro@kuchniebabica.pl

www.meblekuchenne.rzeszow.pl

Meble kuchenne podkarpackie Meble kuchenne Babica

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95