kuchnieportal

KAMAR- KUCHNIE & WNĘTRZA - Ciechanów

Firma KAMAR to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem zajmujące się projektowaniem wnętrz i wykonywaniem mebli na wymiar do kuchni, salonów, łazienek i każdego innego pomieszczenia w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, ciekawe, niestandardowe pomysły na zabudowy wnętrz  oraz szybki i sprawny montaż mebli u Klienta.  

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować złożone projekty wymagające dobrej znajomości materiałów i techniki meblarskiej. Zrealizujemy każde zamówienie według powierzonych nam projektów i wzorów.
Oprócz mebli kuchennych oferujemy również wysokiej jakości sprzęt AGD do zabudowy w atrakcyjnych cenach!  

Znajdź nas na facebooku: 

W ramach naszej oferty wykonujemy:  meble kuchenne, szafy wnękowe oraz wolno stojące, garderoby, szafki łazienkowe, nietypowe zabudowy wnęk, meble biurowe, meble pokojowe, zestawy mebli młodzieżowych i dziecinnych i inne zabudowy.
Oferujemy bardzo szeroki wybór trwałych, ciekawych estetycznie frontów (drewniane, fornirowane krajowe, fornirowane egzotyczne, wykonane w technologii MDF: foliowane, lakierowane lub pokryte akrylem, ramkowe: ramka z MDF wypełniona płytą melaminowaną, wykonane z płyty laminowanej z uchwytami wpuszczanymi, wykonane z płyty melaminowanej lub fornirowanej – okute profilem aluminium, szklane i inne.
W przypadku frontów drewnianych, MDF lakierowanych oraz MDF foliowanych dostępne są również fronty gięte.
W ofercie naszej firmy znajduje się również szeroki wybór szyb (w tym witraże) i uchwytów a także akcesoriów do mebli kuchennych: kosze cargo, pojemniki, suszarki itp. Naszą ofertę uzupełniają kolekcje taboretów, krzeseł i hokerów barowych na metalowych stelażach. Integralną częścią oferty jest także sprzęt AGD do zabudowy
Serdecznie zapraszamy! 

Opinie

4.5 5 17
Ocena ogólna:
Ilość opini: 17

Informacje kontaktowe

KAMAR- KUCHNIE & WNĘTRZA

Płońska 49 C, Ciechanów

Osoba do kontaktu:

tel. (23) 672-13-38
tel. 600-477-439
e-mail: kuchnie.wnetrza@op.pl
www.kamar-kuchnie.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Ciechanów

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95