kuchnieportal

Good Style Kitchen - Legnica

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Good Style Kitchen

ul. Fabryczna 22
59-220 Legnica

Osoba do kontaktu:

e-mail: atlaskuchnie.legnica@gmail.com
tel. 789 033 789

www.good-style.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Legnica

O nas

Ponad 300 zrealizowanych kuchni i 460 wykonanych projektów, a co za tym idzie – setki uśmiechniętych i zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług!

Jesteśmy dynamicznym i pełnym energii zespołem z pasją do tworzenia niepowtarzalnych i wyjątkowych wnętrz. Projektując wymarzone kuchnie dla naszych klientów łączymy ergonomię i funkcjonalne rozwiązania, ze stylowym i modnym designem, inspirowanym światowymi trendami w branży wnętrzarskiej.

Nasi projektanci dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i wyczuciu estetyki są w stanie zaprojektować niepowtarzalne wnętrza, odpowiadające na indywidualne potrzeby klientów, zawierające wszystkie sugestie, wskazówki i preferencje przyszłych użytkowników kuchni. Oferujemy kompleksową współpracę – od stworzenia projektu, aż do montaż mebli.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95