kuchnieportal

Glaz-Bud - Łódź

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Glaz-Bud

ul. Przybyszewskiego 99A
93-126 Łódź

Osoba do kontaktu:

tel.42 683 06 16
42 640 23 55
fax42-683-06-17
e-mail: glazbud@glaz-bud.com.pl

www.glaz-bud.com.pl

Meble kuchenne łódzkie Meble kuchenne Łódź

O nas

Od 1997 roku nasza firma dostarcza do Państwa domów szeroką gamę wyposażenia do wszystkich pomieszczeń – od łazienki, poprzez salon, aż do kuchni. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy naszą ekspozycję, która zajmuje powierzchnię 1600 m2. Nasi klienci mogą tu zobaczyć gotowe realizacje i poszukać inspiracji do stworzenia wymarzonych aranżacji swoich własnych wnętrz. Dbając o Państwa komfort w naszym salonie wydzieliliśmy specjalne miejsce, w którym można usiąść, odpocząć, porozmawiać z projektantami i w spokoju podjąć decyzję dotyczącą wyglądu oraz wyposażenia Państwa domów i mieszkań.

Oprócz profesjonalnego doradztwa, doświadczenia i wiedzy, które sukcesywnie zdobywaliśmy przez ponad 20 lat działalności – oferujemy Państwu również wysokiej jakości produkty od najlepszych producentów i dostawców. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na wartościowe i wytrzymałe materiały, dlatego tworząc dla Państwa projekty, bazujemy na meblach dostarczanych przez zaufanych producentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.glaz-bud.com.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95