kuchnieportal

Galeria Wnętrz - Warszawa

O nas

Galeria wnętrz to salon ekskluzywnych mebli włoskich zlokalizowany w Warszawie. Wśród bogatej oferty mebli znajdziemy między innymi meble kuchenne, wypoczynki, meble do salonu i jadalni, niezbędne wyposażenie sypialni i garderoby, jak również elementy dekoracyjne i oświetlenia, które niebywale wpływają na charakter każdego mieszkania i domu.

Oferta

Meble znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na gustowne ukształtowanie każdego wnętrza, dając użytkownikowi satysfakcję, poczucie estetyki oraz indywidualnego komfortu. W zależności od specyfiki danego wnętrza każdorazowo przygotowywana zostaje indywidualna oferta wraz z wyceną, podziałem na etapy pracy i szacunkowym czasem realizacji projektu. Projektujemy luksusowe wnętrza, które dzięki naszym meblom uzyskują niepowtarzalny charakter i wyjątkową atmosferę. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.
 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 21

Informacje kontaktowe

Galeria Wnętrz

ul. Malborska 41, 03-283 Warszawa

Osoba do kontaktu:

Tel.: 22 331-00-63

e-mail: biuro@galeriawnetrz.com.pl

www.galeriawnetrz.com.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

Realizacje