kuchnieportal

Galeria Prestige - Bolesław

 

Nasza firma działa na rynku już od 15 lat. Oddziały Galerii Prestige znajdziecie Państwo w Bolesławiu, gdzie mieści się nasza nowoczesna galeria wyposażenia wnętrz, a także w Olkuszu, Wolbromiu, Skale, Miechowie i Sosnowcu. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble kuchenne, tworzone według indywidualnych projektów.

Na zamówienie wykonujemy również meble biurowe, pokojowe i łazienkowe w dowolnym wymiarze. Firmom i osobom indywidualnym dostarczamy także okna i drzwi, szafy z drzwiami przesuwnymi, podłogi, szafy wnękowe, bramy garażowe czy rolety.

W skład naszej kompleksowej oferty wchodzi zarówno dokonywanie pomiarów, tworzenie indywidualnych projektów kuchni, jak i wykonywanie mebli kuchennych oraz ich montaż. Produkując meble kuchenne kierujemy się ich funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wzornictwem. Obserwując zmieniające się trendy na rynku meblarskim, dostarczamy klientom innowacyjne rozwiązania, w pełni dopasowane do ich potrzeb.

W ten sposób mogą oni wybierać spośród 50 wzorów frontów kuchennych (z płyty MDF, drewna i naturalnej okleiny), ponad 125 rodzajów blatów, dużej liczby zlewów kuchennych renomowanych firm, szaf z drzwiami przesuwnymi marek Senator i Sevroll. Swoim klientom możemy zaproponować także szeroki wybór kolorystyki i profili drzwiowych – stalowych, aluminiowych czy drewnopodobnych. Wybierając u nas meble kuchenne, sprzęt AGD możecie Państwo nabyć w cenach hurtowych.

Jeśli marzy się Państwu kuchnia stworzona na podstawie indywidualnych preferencji i potrzeb, zapraszamy do kontaktu z Galerią Prestige! Wcześniej możecie Państwo zapoznać się z naszymi realizacjami.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Galeria Prestige

ul. Laskowska 71a, 32-329 Bolesław

Osoba do kontaktu:

Telefon: 733 177 188

E-mail: biuro@galeriaprestige.com.pl

www.galeriaprestige.com.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Bolesław

Realizacje