kuchnieportal

Futura Studio - Poznań

Opinie

5 5 82
Ocena ogólna:
Ilość opini: 82

Informacje kontaktowe

Futura Studio

ul. Piątkowska 161, 60-650 Poznań

Osoba do kontaktu:

Michał Chudzyński
tel. kom. 514 482 282

Anna Kaczmarek
tel. kom. 504 087 557

Piotr Wojciechowski
tel. kom. 504 099 189

e-mail: biuro@futurastudio.pl
https://www.futurastudio.pl/kontakt/

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Poznań

O nas

Jesteśmy zespołem projektantów z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w projektowaniu. Naszym celem jest tworzenie wnętrz niepowtarzalnych, dopasowanych do wymagań i potrzeb Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, doboru mebli, wyposażenia, oświetlenia i kolorystyki.

Nasz profesjonalizm doceniły również renomowane branżowe czasopisma: TAK MIESZKAM iCZTERY KĄTY, na łamach których ukazały się nasze projekty. Jeśli marzycie Państwo o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu zapraszamy do współpracy.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl  oraz www.nolte-kuechen.de

Rataje
29 kwietnia 2019, 18:49
2/1

Mam kuchnie Nolte i jestem zadowolona. Obsługę oceniam na 4 z małym plusem. Projekt i meble są super!

Dołącz do dyskusji