kuchnieportal

Furni House - Siedlce

Opinie

5 5 20
Ocena ogólna:
Ilość opini: 20

Informacje kontaktowe

Furni House

Ujrzanow 175, Siedlce

Osoba do kontaktu:

Marcin Babicz
Tel.: 257462436
Email: studio@furnihouse.pl
www.furnihouse.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Siedlce

O nas

Furni House zajmuje się realizacją mebli kuchennych najwyższej jakości. Zaufało nam już wielu klientów, z którymi do dziś utrzymujemy kontakty. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim kompetentne doradztwo, przejrzystość warunków współpracy, sprawność w wykonaniu usługi oraz serwis pogwarancyjny. Nie bez znaczenia jest szeroki wachlarz oferowanych produktów, w tym sprzętu AGD renomowanych producentów.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.plwww.nolte-kuchen.de  oraz http://www.furnihouse.pl/

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95