kuchnieportal

Even Meble - Ząbki

O nas

Nasza firma istnieje od 1996 roku. Od samego początku postawiliśmy, na jakość wykonywanych usług i satysfakcję naszych Klientów. Działamy kompleksowo, począwszy od fazy projektu do realizacji. Zgodnie z naszą myślą przewodnią z pasją podchodzimy do wszystkich powierzonych projektów. Każde zlecenie traktujemy jak prawdziwe wyzwanie i dokładamy wszelkich starań, aby realizować nawet najbardziej wyszukane, nowatorskie i wymagające projekty.

Oferta

Kompleksowo realizujemy wszelkie projekty zabudowy wnętrza. Począwszy od zaprojektowania, poprzez przygotowanie, wyprodukowanie, a kończąc na dostawie i montażu w Państwa domu. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalającą wyposażyć Państwa mieszkanie w niemal wszystkie meble. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i cały przekrój dostępnych na rynku materiałów. Przy produkcji korzystamy z szerokiej palety materiałów i kolorów. Nasze meble wyposażamy w najlepsze rozwiązania z zakresu okuć meblowych.

Zapraszamy do współpracy!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 9

Informacje kontaktowe

Even Meble

Ks. Jerzego Popiełuszki 49, Ząbki

Osoba do kontaktu:

tel.: 22 781 77 28
Fax: 22 7817728
tel.: 606 668 455

www.evenmeble.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Ząbki

Realizacje